+420 606 756 645
Varšavská 715/36, Vinohrady, 120 00 Praha 2

Systém CYGUARD rozpozná přibližující se vozidla díky mikrovlnnému radarovému modulu.

Specifikace produktu

Křížení průchodových cest vždy představuje riziko kolize mezi chodci a vozidly. Systém CYGUARD upozorňuje osoby na přejezd vozidel v okolí vydávaní zvukového výstražného signálu blikáním světel. Díky tomu je každá osoba v dané oblasti důsledně upozornění na potenciální nebezpečí.

Jak to funguje?

Systém CYGUARD rozpozná přibližující se vozidla díky mikrovlnnému radarovému modulu. Centrální jednotka aktivuje blikající světlo a alarm vždy, když vozidlo vjede do detekované oblasti.

Hlavní funkce

Instalace

Centrální jednotka může být připojená k jakékoliv 220V elektrické soustavě. Všechny ostatní zařízení (senzory, blikající světla atd.) se zapojují do centrální jednotky bez nutnosti integrace do už existujících systémů.

Přizpůsobitelnost

Senzory a řídící jednotky nabízejí širokou škálu nastavitelných funkcí pro maximální přizpůsobitelnost.

Rozšíření a modernizace

Centrální jednotka nabízí velké množství vstupů a výstupů. Systém může být kdykoliv integrovaný dalšími službami bez nutnosti zásadních změn.

Máte dotazy? Trápí vás logistika nebo sklady? Kontaktujte nás a uspořádáme návštěvu a konzultaci zcela ZDARMA.

Kontakt

„Jsme jediná společnost na Českém trhu, která poskytuje komplexní na klíč logistická řešení - u nás najdete vše od know-how, logistických technologií až po outsourcing celých skladů. Dodáme unikátní řešení přesně na míru vašich potřeb.